Szkolenie z Redukcji Stresu w Lublinie

Mieliśmy przyjemność przeprowadzić Szkolenie z Redukcji Stresu, wśród pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy „Mozaika”.  Mamy nadzieję, że wiedza, którą przekazaliśmy, dołożyła małą cegiełkę do tego, by praca była, odrobinę lżejsza. Pracownicy na co dzień, spotykają się, z masą niesamowitych wyzwań. Z podziwem słuchaliśmy, jak doskonale radzą sobie w opiece nad osobami niepełnosprawnymi. Uczestnikami Domu są osoby przewlekle psychicznie chorujące, z niepełnosprawnością intelektualną, sprzężoną, autyzmem oraz wykazujące inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych (choroba Alzheimera).

Uczestnikami naszego szkolenia byli pracownicy wszystkich placówek, które wchodzą w skład Domu Samopomocy „Mozaika”:

1. Oddział nr 1
  2. Oddział nr 2
  3. Oddział nr 3
  4. Klub Samopomocy „Galeria”
  5. Klub Samopomocy „Przystań”

Bardzo dziękujemy Pani dyrektor za zaproszenie.

Miło spędziliśmy czas zarówno podczas samego szkolenia, jak i później spacerując w słońcu po starym mieście Lublina. A! Przy wjeździe do Lublina, przywitała nas tęcza 🙂