Darowizna na cele statutowe

Masz ochotę wesprzeć nasze działania?

Prosimy o wsparcie finansowe w formie donacji.

Kategoria: Tag:

Dzięki Twojej darowiźnie możemy między innymi:

• Prowadzić prace związane z nowelizacją ustawy prawa pracy, mówiącej o tym, że poziom stresu wśród pracowników powinien być mierzony.
  • Prowadzić warsztaty wspierające ekologię i zdrowy styl życia.
  • Organizować zajęcia z redukcji stresu dla osób, których sytuacja finansowa jest trudna.
  • Prowadzić bezpłatnie zajęcia online na platformie Zoom (Wsparcie Antystresowe, Poniedziałkowe Medytacje w Ciszy)
  • W przyszłości chcemy stworzyć ośrodek rozwoju osobistego, w którym będą odbywały się warsztaty poszerzające świadomość oraz pomagające wrócić ludziom do naturalnego kontaktu z naturą – „Miejsce, w którym ludzie uczą się bycia” (poczytaj więcej o projekcie ośrodka: http://www.fundacjajednosc.com.pl/projekty/)
  • Dokończyć budowę mobilnego biura fundacji, dzięki któremu możemy prowadzić zajęcia w małych miejscowościach w odległych zakątkach Polski.