Opinie, referencje, podziękowania

Masaże

 • Masaż którego doświadczyłam i mam nadzieję jeszcze wielokrotnie doświadczyć to fantastyczne , bardzo relaksujące przeżycie. Wspaniałe odpręża i regeneruje całe ciało. Polecam (Ewa)
 • Miałam przyjemność doświadczyć trzech masaży od Agnieszki i Sebastiana. Każdy z nich to inna zupełnie opowieść. Po pierwszym wyszłam wniebowzięta, a raczej ugruntowana w sobie i osadzona w spokoju swego serca. Potęga. Drugi był doświadczeniem nieco awangardowym 🙂 owocnym w długo rozwijające się wnioski i dojrzewanie trudnych kwestii emocjonalnych. A trzeci! Trzeci masaż to jedno z bardziej niesamowitych doświadczeń w moim życiu, z powodu głębokiej intymności, i dzięki niej dokopania się do pokładów tych najtrudniejszych wewnętrznie. Agnieszka i Sebastian umożliwili mi spotkanie się z pewnymi aspektami mnie samej, których wolałam nie widzieć i którym pozwalałam na rządzenie moim zachowaniem. Przed tym trzecim masażem czułam obawę i chciałam nawet uciec pod byle pretekstem. Ale dziękuję Życiu, że mnie zatrzymało. Spotkanie się z trudnymi emocjami przy jednoczesnym harmonizowaniu energii… brak mi słów, by opisać to nieziemsko błogie doświadczenie. Po masażu potrzebowałam przez jakiś czas posiedzieć w ciszy ze sobą, tak głęboko wnika energetycznie masaż… odczucie powrotu do domu, do siebie prawdziwej. Cisza, Spokój, ponad czasem, poza czasem. Przywrócenie pełnej harmonii. Dziękuję z całego serca za Waszą otwartość, przestrzeń, odwagę i talent oraz dar, łaskę – Dziękuję, że jesteście i że można do Was przyjść, by doświadczyć powrotu do swojego serca. (Natalia)
 • Było mi przyjemnie, czułam się zrelaksowana, a zarazem jakbym miała więcej energii do życia… Po prostu było cudownie 😉 (Ilia)
 • Całkowite bezpieczeństwo, zaufanie. Czułam się uszanowana. Miałam wrażenie, że prowadzący, będąc przy mnie w tak intymnej sytuacji, odnoszą się do mojego ciała i emocji z najwyższą empatią. Czułam, że proces zajmowania się mną jest też dla masujących, elementem ich osobistej praktyki własnego rozwoju, podążania za powołaniem, życiem zgodnie z własnymi wartościami. To wspaniale uczucie – troszczą się o mnie, bo to jest ich zdaniem ważne, aby przekroczyć swoje napięcia, stresy, lęki i przejść na poziom wyższego dobrostan. To, co najbardziej uderza w tym przeżyciu to szacunek i radość dawania. Oj było pięknie, duchowo, komfortowo. Ja nie jestem osobą, która łatwo przyjmuje masaż, branie od innych. Bardzo mi pomogło wrażenie, że masujący pragnęli stworzyć taką enklawę troski i miłości. Jestem wdzięczna. (Katarzyna)
 • Masaż cudowny! Wykonujący go Agnieszka i Sebastian, bardzo dokładni, skoncentrowani, uważni. Profesjonaliści o dużym sercu dla ludzi. Prawdziwy relaks dla osoby masowanej! (Joanna)
 • Masaż bardzo mi pomógł. Po zabiegu czułam się zrelaksowana i odprężona. (Bożenna)
 • Była to dla mnie chwila odprężenia i ucieczki od rzeczywistości.

Szkolenia

 • „Ogromny wachlarz narzędzi i wiedzy w pigułce nadającej się do przełknięcia;) duże doświadczenie prowadzących. Polecam” (Agnieszka – uczestniczka Szkolenia z redukcji stresu)
 • „Szkolenie uważam za ciekawe. Różnorodność metod pozwalała na dobór odpowiednich metod dla siebie.” (Monika – uczestniczka Szkolenia z redukcji stresu)

Warsztaty

 • Dziękuję za trzy wspaniałe dni spędzone razem. Dzięki nim nauczyłam się słuchać siebie. Polecam innym. (Ania)
 • Dziękuję za nowe doznania i ciekawe doświadczenie. (Grzegorz)
 • Fascynująca podróż do swojego wnętrza. (Maria)
 • Po każdych warsztatach wychodzę oczyszczona fizycznie i psychicznie. (Ewa)
 • Ciekawe przeżycie, poznaję siebie. (Mariola)
 • To był wspaniały weekend. Medytacje w ruchu, ciekawe ćwiczenia pogłębiające samoświadomość i zdolność komunikacji, znakomite prowadzenie i otwartość na uczestników – bardzo polecam! Stałam się fanką praktyki pn. „ruch autentyczny”. Sama nazwa kojarzyła mi się z rodzajem tańca spontanicznego, a tymczasem był to szczególny rodzaj ćwiczenia w parze, w którym partnerzy przekazują sobie wzajemnie informacje o doznaniach płynących z podświadomości, wyrażanych dzięki mowie ciała. Czuję, że jakiekolwiek słowa opisujące tę praktykę, nie oddają jej przebiegu i wartości – tego po prostu trzeba spróbować. Hit! (Joanna)
 • Podobał mi się warsztat, była przyjemna atmosfera. Czułam dużo życzliwości ze strony prowadzących. Jestem pod wrażeniem, ile poznałam technik, które mogą obniżyć poziom stresu i cieszę się, że dostałam folder ze spisem tych wszystkich technik. Dzięki temu pomoc zawsze jest pod ręką 😉 (Ilia)
 • Moje pierwsze doświadczenie z warsztatami związanymi z medytacją. Wypłynąłem na głęboką wodę, jednak wszechświat zadziałał tak, żebym się znalazł właśnie na tych warsztatach. Zaskoczyła mnie różnorodność dynamicznych medytacji, gdyż w moich doświadczeniach pracowałem ze swoim wnętrzem w ciszy. Doskonałe przeżycie pozwalające dotrzeć do siebie, a dzięki prowadzącym i grupie można otworzyć się na drugiego człowieka z ciekawością. Intymność, szacunek, wzajemne odczuwanie, wspólnota, jedność… Polecam z całego serca, każdemu, kto chce dotrzeć do prawdy, do siebie 🙂 (Artur)
 • Dla mnie to miejsce, gdzie spotykam się ze swoją istotą istnienia. Gdzie zwracam uwagę na nie widoczne w życiu codziennym lub niezauważalne. Oczyszcza się i otrzeźwia się moja świadomość bycia. Za każdym razem jestem wdzięczna sobie, że tam idę a Agnieszce i Sebastianowi za cudowne prowadzenie i spotkanie! Czuję się tam nie inaczej niż w prawdziwej rodzinie, gdzie chętnie wracam dla głębi odrazy do siebie. To pomaga otworzyć dla siebie możliwość docenienie tego co jest! Takie proste, ale do tego trzeba przyjść….w czym bardzo wdzięczna A i S. (Valeriia)
 • Byłam szczęśliwa, iż przypadek zawiódł mnie na te warsztaty. Lubie tak mądrze spędzać czas . Wiele się nauczyłam i wykorzystuje tę wiedzę. Zostałam w piękny, kompetentny, uważny i czuły sposób zainspirowana do troski o siebie . To wspaniale odkryć, że bardzo proste ćwiczenia i nawyki mają tak wielki wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne. Uważam, że prowadzący stworzyli opiekuńczy tandem, zawierający męską i żeńską energię. Ich projekt jest bez wątpienia wyrazem ich pasji, powołania, misji troszczenia się o innych. Są sami w sobie zmianą, jakiej pragną w świecie. Byli doskonale przygotowani. Niezwykle wzruszyła mnie maskotka, choć nie jestem dzieckiem. W czasach pandemii było cudownie poczuć się zaopiekowanym i obdarzonym piękną przytulanką symbolizującą wzrost kontroli nad stresem i gadzimi reakcjami. Folder zawierający opis ćwiczeń – piękny i pozytywnie nastrajający do pracy nad sobą pozwoli mi w każdej chwili przypomnieć sobie kluczowe informacje. Z całego serca jestem wdzięczna za warsztaty. (Katarzyna)
 • Ciekawie poprowadzone spotkanie. Zwrócono uwagę na problemy radzenia sobie ze stresem. Mile i pożyteczne spędzenie czasu. (Bożenna)
 • Warsztat prowadzony w bardzo miłej atmosferze. Prowadzący z fachową wiedzą, odpowiadali na każde pytania. Przedstawiono dużo ciekawych narzędzi radzenia sobie ze stresem. Wszystkie narzędzia zostały dokładnie omówione i przećwiczone. (Joanna)
 • „Czułam się początkowo źle, zażenowana, zawstydzona, ale później – właściwie od momentu zdjęcia okularów – zawiasy obluzowały się. Muzyka jest dla mnie świetną formą relaksu… Końcówkę zajęć oceniam najwyżej. Ta chwila dla siebie dała mi ogromny zastrzyk energii na drugą część dnia.” (wypowiedź uczestniczki podczas warsztatów w firmie Pelion )
 • „Podobają mi się zarówno ćwiczenia jak i medytacje (…) Ujęło mnie również to, z jakim szacunkiem podchodzisz do ludzi, z którymi pracujesz i do czasu, którym dysponujemy podczas zajęć…” (Alina)
 • „Dziękuję za cudowne chwile i cudowną technikę! I Moc odnalezienia siebie….” (Maciek)
 • „Świetny relaks można odnaleźć, naprawdę warto to przeżyć…” (Wojtek)
 • „Zaskakująco, nowo, dobrze. Czuję, jakby puściło we mnie to, co od dawna trzymałam.” (Kasia)
 • „Dziękuję za zajęcia. Mimo bardzo intensywnych wrażeń energetycznych odczuwam już dzisiaj o wiele lepszą kondycję psychofizyczną. Nowością był dla mnie taniec 4 pór roku, który ma mocne i oczyszczające działanie w moim odczuciu : )” (Tomek)
 • „..to było wspaniałe, spontaniczne, bardzo Ci dziękuję za cudne, pełne wrażeń i emocji warsztaty.” (Andrzej)
 • „Bardzo dobrze poczułam się po zajęciach, mogłam wyrazić siebie poprzez ruch, skierować uwagę na ciało, które było pospinane, po zajęciach poczułam ulgę emocjonalnie i rozluźniłam mięśnie, w których skumulowała się stres i złość.” (Luiza)
 • Bardzo podobały mi się warsztaty, pozwoliły mi poczuć bardziej siebie, pobyć ze sobą, poznać trochę siebie, otworzyć się bardziej na siebie i na innych, do tego piękna oprawa muzyczna i pełna życzliwości, otwartości i wrażliwości osoba prowadzącej sprawiły, że był to piękny czas.” (Monika)

 • „Zajęcia z Agnieszką były dla mnie niesamowitym przeżyciem, moją małą podróżą w głąb siebie. Agnieszka była doskonałym „przewodnikiem” tej podróży. Polecam każdemu spróbować!!  ” (Olga)

 • Zajęcia u Agnieszki są pełne radości, kreatywności i sprawiają mnóstwo przyjemności; różnorodnie dobiera możliwości wyrażania siebie i pozwala na to innym, by stali się wewnętrznym pięknem (Mateusz)

 • „Zajęcia pozwoliły mi na kontakt z sobą. Poczułam się dobrze w swoim ciele.” (Sylwia)
 • „Zajęcia były bardzo inspirujące, pozwoliły mi skontaktować się ze sobą, swoim lękiem przed brakiem miłości, samotnością…” (Marysia)
 • „Niesamowite spotkanie i zajęcia, które zwiększyły moją świadomość ciała i bloków, które puściły…” (Ela)
 • „Co mi dał ten taniec: WOLNOŚĆ, możliwość poznania swojego ciała poprzez ruch, ODSTRESOWANIE od codziennych obowiązków, RELAKS” (Justyna)
 • „Warsztat świetny, prowadząca z wyczuciem wprowadza uczestników w świat tańca spontanicznego. Dzięki pełnej akceptacji otworzyłam się na siebie i zbliżyłam do świata swoich emocji. Polecam każdemu, kto pragnie podnieść świadomość siebie oraz podarować sobie trochę czasu i uwagi.” (Joanna)
 • „Na zajęciach u Ciebie czułam autentyczność z Twojej strony, naturalność, dzięki temu miałam duże poczucie bezpieczeństwa. Na zajęcia przyszłam bez oczekiwań, z ciekawością raczej.. dokąd mnie zaprowadzi ta chwila.. wyszłam oczyszczona.. zmieniona.. z rozwiązaniem sytuacji, na które czekałam ….” (Agnieszka)

 • „Odczułam pracę ze swoim ciałem, świadomość jak się zachowuje w poszczególnych etapach medytacji. Mogłam zmierzyć się z gromadzonym w sobie lękiem, gniewem i niepewnością. Z zajęć wyszłam jakby lżejsza i na pewno spokojniejsza.” (Iza)
 • „Pełne zaangażowanie, pasja NA MAXA! Aga jest w tym świetna, robi to, co jest jej powołaniem, nie ma nic na pół gwizdka. Czujesz, że jesteś w samym centrum, nie ma udawania, odpuszczania sobie i ogrywania zaangażowania pustymi uśmieszkami. Wiesz, czujesz całym sobą, że oddaje się temu dusza i ciałem. Dzięki temu każda sekunda jest maksymalnie wykorzystana. Z pełną odpowiedzialnością polecam!” (Andrzej)

 
 

Domu Dziecka nr.9 i Dom Dziennego Pobytu

 • Piotr Bielski (Jogin Śmiechu) : „Nasza współpraca obejmowała m.in. prowadzenie serii zajęć z relaksacji i jogi śmiechu we wrześniu 2016 dla Firmy T-Mobile w głównym biurze firmy w Warszawie, z których nasz klient był zadowolony. Mogę polecić Agnieszkę Czubak jako dobrego fachowca do zajęć tańca intuicyjnego, relaksacji i jogi śmiechu oraz warsztatów „Przyjemność Ruchu”.
 • Dawid i Zofia Rzepeccy (TantraLove): „Możemy zarekomendować panią Agnieszkę Czubak jako trenera podstaw pracy z ciałem, potwierdzając jej wysokie kompetencje osobiste i pełne zaangażowanie w prowadzeniu zajęć.”