Media

20 Stycznia 2021 roku mieliśmy przyjemność powiedzieć parę słów na temat stresu w czasie epidemii koronawirusa. Ze słuchaczami podzieliliśmy się nie tylko statystykami, ale kilkoma, prostymi metodami jak radzić sobie ze stresem.

3 czerwca 2020 roku mieliśmy przyjemność, po raz kolejny porozmawiać na łamach programu Telewizji Toya Lajf. Tym razem podzieliliśmy się informacjami na temat realizowanego projektu "Redukujemy stres wśród osób chorych, dzieci z domów dziecka oraz osób starszych w Łodzi.(Relaks jest ważny i dostępny dla każdego.)”, który jest sfinansowany z Narodowego Instytutu Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020. @NarodowyInstytutWolności #FIO #RedukujemyStres #FundacjaJedność

O naszych działaniach w numerze 9/2020 24.02 - 1.03.2020 Newsweeka. W artykule "Graj w Zielone" opowiadamy o spacerach Shinrin Yoku.

20 grudnia 2020 roku już drugi raz zorganizowaliśmy Akcję Patrzenia w Oczy na ulicy Piotrkowskiej.

4-go grudnia został wyemitowany program: "Toya life", w którym opowiadamy o nadchodzącej akcji: "Patrzenie w oczy na ulicy Piotrkowskiej" oraz o działaniach Fundacji.

8-go października 2019 roku opowiadaliśmy w programie „Bez Etatu” Telewizji TOYA jak ważna jest edukacja antystresowa.

23 września 2019 roku redukowaliśmy stres wśród członków załogi Pytania na Śniadanie śmiejąc się razem z Joginem Śmiechu - Fundacja Jedność na porannej Jodze Śmiechu w TVP.

20-go września 2019 roku w audycji na temat stresu odpowiedzieliśmy na pytania prowadzącej Karoliny Fraj: Czy Polacy się stresują?

Shinrin-Yoku czyli Kąpiel Leśna z okazji Światowego Dnia Zdrowia obchodzony 7 kwietnia – zapowiedź w Radiu Parada

Międzynarodowy Dzień Spokoju Wewnętrznego obchodzony 21 marca – zapowiedź w Radiu Parada

Zapowiedź w Radiu Parada

O „Walentynkach dla Ziemi” rozmowa na antenie Radia Parada o poranku 14 lutego 2019 roku.

Niestety nie mamy nagrania.

Zapraszam do wysłuchania audycji „Pomagam” w Radiu Łódź. Opowiadam w niej o fundacji Jedność oraz o akcji „Patrzenie w oczy” organizowanej na ulicy Piotrkowskiej w okresie przedświątecznym.

 

Radio Łódź

 

Zapowiedź Flash mob na Piotrkowskiej 20.12.2018 r. w Radiu Parada.

Zapowiedź Flash mob na Piotrkowskiej 20.12.2018 r. w Express Ilustrowany.

Express