Główna II

Aktualności c.d.

Zaproszenie do projektu "Redukujemy Stres"

Jak redukować stres w czasie epidemii?

Nowe logo

Symbolika nowego logotypu - jedność oznacza spotkanie, zespolenie na poziomie ciała, ducha, serca dwóch symbolicznych energii (in i jang, żeńskie i męskie, światło i cień - ogólnie mówiąc przeciwieństw), które gdy stają się jednym znika bariera zwłaszcza na poziomie umysłu i takie spotkanie obejmuje naturalnie w swojej okazałości aspekt życia na Planecie Ziemia, przyjęcie jej do serca, zespolenia i jedności z nią. Dla nas zwłaszcza w czasie w którym żyjemy to bardzo ważny kierunek do tego byśmy mogli nadal żyć na Planecie Ziemia i czerpać z jej gościnności. W słowie Jedność zamiast literki "O" jest kwiat lotosu symbolizujący odradzanie się ludzi, wartości, planety, sięganie do korzeni, schodzenie do podziemia, dotykanie przysłowiowego "bagna", na którym wyrasta kwiat lotosu.

Nowe logo 2

Ze względu na projekt, który nam przeszedł zdecydowaliśmy się zrobić jednak bardziej czytelne i proste logo, tak by wszyscy odbiorcy naszego przekazu mieli jasność o co nam chodzi. Więc to do czego jesteśmy zgodni, że chodzi nam o miłość, co symbolizują serca wypadające z literki "o". Liść nad literką "s" symbolizuje pogłębiony kontakt z naturą . Zamiast grafiki, którą użyliśmy poprzednio skupiliśmy się po prostu na słowie Jedność, która to już sama w sobie nawiązuje do połączenia w świecie. Dla nas owszem to połączenie jest szczególne i wiąże się z łączeniem z pozoru odległych od siebie przeciwieństw i z objęciem świadomością i miłością każdego aspektu istnienia, życia, relacji, Planety Ziemia.

Zbiórka na "Antystresowy Kamper"

Z pasją tworzymy od 2017 r. Fundację Jedność. Naszą misją jest budzenie świadomości i szeroko pojmowana jedność ludzka. Nasze główne działania to pomaganie ludziom w redukcji stresu. Wspieramy osoby z wysokim poziomem stresu, robimy warsztaty związane z medytacją i rozwojem osobistym, organizujemy kameralne koncerty z muzyką relaksacyjną z różnych zakątków świata. Organizujemy warsztaty w całej Polsce zbierając datki na cele statutowe fundacji. Uczymy się różnych technik masażu, którymi chcemy się dzielić z osobami potrzebującymi...

Prośba o wsparcie 1% dla Fundacji Jedność

Zbieramy też środki na zakup "Antystresowego Campera", którym chcemy jeździć w różne części Polski i Świata dzieląc się naszą misją...

Warsztat w Londynie

17 listopada 2019 r mieliśmy ogromną przyjemność zrobić warsztat "Przyjemność Ruchu z medytacją dynamiczną według Osho dla Polonii w Lewisham Polish Centre . Londyn przyjął nas z otwartym sercem. Bardzo miło wspominamy ten czas. Dziękujemy.

Warsztat z redukcji stresu w Manufakturze

Zaproszenie

16/27-10-2019:Warsztaty w Maroku

Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż… w głąb pustyni, w bezkres rozgrzanego piasku, a tak naprawdę do spotkania ze sobą, w głąb Twojego zrozumienia,czucia, bycia, do samego epicentrum odkrycia tego kim naprawdę jesteś. Żyjemy w ciągłym pośpiechu, w natłoku spraw i obowiązków, zakładamy różne maski po to, by przetrwać, dać radę w świecie pełnym oczekiwań. Życie w taki sposób rodzi w nas masę napięć chronicznych, które nie pozwalają nam żyć w zgodzie z naszym prawdziwym „Ja”, za głosem naszej duszy. Ta podróż pomoże Ci odnaleźć Twój wewnętrzny głos. Pozwól sobie na wyprawę, która pomoże ci zwolnić tempo, pozwoli Ci otworzyć się na nowe zapachy, smaki, nową kulturę, ale i wyjść poza nią. Klimat pustyni pomoże Ci wsłuchać się w wewnętrzną ciszę, poczuć harmonię, spokój, głęboki relaks. Podczas wyjazdu zadasz sobie kilka ważnych pytań po to, by jeszcze głębiej dotknąć istoty życia.To czas i przestrzeń dla Ciebie.

Czytaj dalej…

23-11-2019: Szkolenie z redukcji stresu

Szkolenie prowadzone jest przez dwóch ekspertów, o skrajnych osobowościach, którzy dzielą się swoim doświadczeniem, łączą życie prywatne i zawodowe dzieląc się z pasją narzędziami antystresowymi. To nie jest tylko szkolenie, ale dawka niesamowitej energii, przełamywania wewnętrznych oporów, bloków, stereotypów. Prowadzący dosłownie zarażą Cię życiem, które może wyglądać inaczej, być pełne pasji, radości, wdzięczności, piękna w Twoim środowisku pracy!

Czytaj dalej…