Drogi uczestniku.

Prosimy Cię o poświęcenie chwili czasu na napisanie kilku zdań o Twoich doświadczeniach podczas warsztatu i masażu w ramach projektu: „Redukujemy stres wśród osób chorych, dzieci z domów dziecka oraz osób starszych w Łodzi. (Relaks jest ważny i dostępny dla każdego.)”
Bardzo zależy nam na Twojej opinii, która może pomóc innym uczestnikom otworzyć się na tego typu zajęcia.

Przykładowe komentarze osób, które brały udział w naszych działaniach, dostępne są tutaj.
Relacje z poprzednich edycji „Patrzenia w oczy” możesz zobaczyć tutaj i tutaj.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas.

Agnieszka Czubak i Sebastian Zboiński

Projekt „Redukujemy stres wśród osób chorych, dzieci z domów dziecka oraz osób starszych w Łodzi. (Relaks jest ważny i dostępny dla każdego.)”, jest sfinansowany z Narodowego Instytutu Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

@NarodowyInstytutWolności #FIO #RedukujemyStres #FundacjaJedność