Główna

Aktualności

Medytuj z nami na wiosnę

Zapraszamy - 19-21 marca 2021 r.

Walentynkowy weekend z medytacjami

Zapraszamy Was serdecznie na wspólne 3 dni różnych medytacji i narzędzi, które pomagają się spotkać głębiej ze sobą samym/samą, a przez to być głębiej w relacjach z innymi ludźmi. Ten warsztat to doskonały prezent na Walentynki dla kogoś bliskiego, podczas którego spotkacie się ze sobą głębiej, nauczycie budować bliskość i o nią dbać.

Weekendy z medytacjami w ciszy oraz aktywnymi

Zapraszamy Was serdecznie na wspólne 3 dni różnych medytacji i narzędzi, które pomagają się spotkać głębiej ze sobą samym/samą, a przez to być głębiej w relacjach z innymi ludźmi. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, przez cały rok.

Zapraszamy na warsztat 15-17 stycznia 2021

Zapraszamy Was serdecznie na wspólne 3 dni medytacji i narzędzi, które pomagają się spotkać głębiej ze sobą samym/samą, a przez to być głębiej w relacjach z innymi ludźmi. Żyjemy w ciągłym pośpiechu, w natłoku spraw i obowiązków, zakładamy różne maski po to, by przetrwać, dać radę w świecie pełnym oczekiwań. Życie w taki sposób rodzi w nas masę napięć chronicznych, które nie pozwalają nam żyć w zgodzie z naszym prawdziwym „Ja”.

Wsparcie Antystresowe

Czujesz silny niepokój? Chcesz poczuć wewnętrzny spokój i więcej relaksu w ciele ? Czujesz się przytłoczona/przytłoczony wieloma sprawami w życiu? Potrzebujesz złapać inną perspektywę? Nie umiesz dojść do porozumienia ze sobą samą/sobą samym? Chcesz skorzystać z pogłębiającej świadomość rozmowy wraz z drugą osobą, gdy razem nie umiecie dojść do porozumienia, lub znaleźć rozwiązani? W pracy masz ochotę warczeć i wszystkich pogryźć? Zapisz się już dziś sama/sam lub z partnerem/partnerką lub przyjacielem/przyjaciółką. Wszystko co wydarzy się podczas spotkania ma posłużyć pogłębianiu świadomości siebie (i siebie w relacji). Obecna sytuacja epidemiologiczna kieruje nas w stronę zajęć indywidualnych (lub w parze, ewentualnie w małych grupach) w formie on-line.

Zapraszamy Cię w głąb siebie, w świat relaksowania się do siebie w trakcie niezwykłego biomasażu PeLoHa.

Masaż PeLoHa to masaż energetyzujący i relaksacyjny. Jest masażem dotykowym, ale bezbolesnym, delikatnym i bardzo przyjemnym. Celem masażu jest poprawa stanu zdrowia fizycznego (bóle kręgosłupa, stawów, barków) i psychicznego (depresje, nerwice, bezsenność, stres). Został stworzony przez Alana Earle z Australii.