Media

8-go października 2019 roku opowiadaliśmy w programie „Bez Etatu” Telewizji TOYA jak ważna jest edukacja antystresowa.

23 września 2019 roku redukowaliśmy stres wśród członków załogi Pytania na Śniadanie śmiejąc się razem z Joginem Śmiechu - Fundacja Jedność na porannej Jodze Śmiechu w TVP.

20-go września 2019 roku w audycji na temat stresu odpowiedzieliśmy na pytania prowadzącej Karoliny Fraj: Czy Polacy się stresują?

Shinrin-Yoku czyli Kąpiel Leśna z okazji Światowego Dnia Zdrowia obchodzony 7 kwietnia – zapowiedź w Radiu Parada

Międzynarodowy Dzień Spokoju Wewnętrznego obchodzony 21 marca – zapowiedź w Radiu Parada

Zapowiedź w Radiu Parada

O „Walentynkach dla Ziemi” rozmowa na antenie Radia Parada o poranku 14 lutego 2019 roku.

Niestety nie mamy nagrania.

Zapraszam do wysłuchania audycji „Pomagam” w Radiu Łódź. Opowiadam w niej o fundacji Jedność oraz o akcji „Patrzenie w oczy” organizowanej na ulicy Piotrkowskiej w okresie przedświątecznym.

Radio Łódź

Zapowiedź Flash mob na Piotrkowskiej 20.12.2018 r. w Radiu Parada.

Zapowiedź Flash mob na Piotrkowskiej 20.12.2018 r. w Express Ilustrowany.

Express