Biuletyn

Wydajemy biuletyn Fundacji Jedność skierowany do firm (dla świadomych pracodawców i pracowników). Z biuletynu można się dowiedzieć jak stres wpływa na zdrowie, zapoznać się z badaniami i statystykami. W biuletynie pokazujemy konsekwencje pracy pod presją czasu oraz konsekwencje wypalenia zawodowego prowadzące do różnego rodzaju chorób, depresji a nawet samobójstw.

UWAGA BIULETYN JEST BEZPŁATNY.

Aby dostać biuletyn wystarczy zapisać się na newsletter: www.fundacjajednosc.com.pl/newsletter

Szukamy osób, które pomogą rozesłać w formie elektronicznej biuletyn. Zatem jeśli pracujesz w miejscu w którym czujesz, że warto podnieść poziom świadomości na temat wpływu stresu na zdrowie człowieka napisz do mnie, a wyślę Ci biuletyn w formie PDF.

Skorzystasz na tym zarówno Ty jak i Twój pracodawca.

Wysyłając ten biuletyn podnosisz świadomość społeczną i masz szansę wpłynąć na zmiany w najbliższym środowisku.